Melisa-Atdhe, një takim rrëfimesh të forta personale - Përputhen, 20 Janar 2021

  Pregleda 1,171,912

Top Channel Albania

Prije mjesec

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari
Iljas Anesa Iljas Anesa
Iljas Anesa Iljas Anesa Prije dan
Atdheu me I bukuri
geming tv
geming tv Prije 4 dana
Bravo
Sallah Haliti
Sallah Haliti Prije 10 dana
40:43 Si me kshyr "Shqiptaret per shqiptaret "
saliji merxhan
saliji merxhan Prije 15 dana
Melisen as kfori as nato as muri kinez asgje nuk e mundet me ndal per puthje dhe perqafime i thyen te gjitha i keput me pranga me gjitha se nuk rri dot,kush ti del para e han si luani mishin 😂😂😂😂
Bes Bau
Bes Bau Prije 20 dana
TEAS SJU DUKEN TE SINQERTE 😂😂😂😂😂SE TEA ESHT AQ SHUM E SINQERTE SA QE DRIDHET TOKA KUR FOL ZONJA GENJESHTARE TEA 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂😂😂 FEMER PA FIJE KARAKTERI DHE TURPI!!! PO U KAPE ME PRESH NE DORE MOJ GENJESHTARE TEA.. A STE VJEN TURP PAK QE TE TALLESH ME SHIKUESIT E TU?? SE UN SJAM SHIKUESI YT, SHYQYR ZOTIT SE DOT ISHA AKOMA ME SHUM I ACARUAR.. NDOSHTA BALONI TI KA PRISH HORMONET 😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂
Bes Bau
Bes Bau Prije 20 dana
MELISA EDHE ATDHEUN E MASHTROJ.. ARIAN KONOMI E DI PER CKA E KAM FJALEN.. MELISA ME TRUP NE TAKIM ME ATDHEUN, ME MEND TE ANDI "ANDI GENJESHTARI JO DJALI I RI" PO VEPRISTI NA U BE VIKTIME NE KET RAST😂😂😂😂😂😂😂 MELISEN AS SI SHOQE SDO DOJA TA SHOH.. MASHTRUSE DHE GENJESHTARE NJEJT SI TEA!!
Bes Bau
Bes Bau Prije 20 dana
MELISA NATYRISHT QE KA LUAJTUR.. DEL ME ATDHEUN NE TAKIM, KURSE KA LIDHJE SERIOZE ME ANDIN 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ CKA JAN KTA FEMRA?? UN KAM QENE ME GJERMANE I MARTUAR 13 VJET, POR KSI FEMRA FALCO AS QE MUNDESH TI IMAGJINOJSH NE GJERMANI.. DHE JOOO NUK U NDAJTA NGA GRUAJA IME, POR AJO HUMBI JETEN NE AKSIDENT.. DOJA TE MARTOJA NJE SHQIPTARE, POR KUR I SHOH KTA AKTORET ME HUMBIN SHPRESAT.. KURRE SDO E DOJA NJE FEMER TE TILLE.. SI KJO MELISA DHE SHUM FLLIQESIRA TJERA..
Xhevrie Meta
Xhevrie Meta Prije 23 dana
Atdhe melisa jeni cift shum j bukur brabo ju uroj cift te dyve😊😊😊
Vushtrria Video
Vushtrria Video Prije 24 dana
Atdheu LEGJENDA 👌👌👌💪🏽💪🏽💪🏽
lol
lol Prije 29 dana
nje duartrokitje per atdheun...
Dela Ergos
Dela Ergos Prije mjesec
Surrati i Anes ne min e 40 kur flet Melisa : "C'na merziten keto shenjtoret"!😅
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Prije mjesec
Atdheun e pritem me krahe hapur por na doli "tradhetor". U be ky emisioni: "Bir Selman i nenes ke te qaj me pare".
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli Prije mjesec
hrpost.info/history/jMJ1d6ramMmtdqQ/video&feature=share&fbclid=IwAR2XeKxK33NmLaAgm5PY55M7rgeX5cnIGW4V5-hT0L-SCuUJ8F9qkdJRuzo
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli Prije mjesec
hrpost.info/history/jMWpidStiK5_i6g/video&feature=share&fbclid=IwAR0qCNchZSTM4vENTSHkUk4Ub7qF6mB6WgRx5FCBtnDYNUoZ4GWowxBxWTw
King Spani
King Spani Prije mjesec
t'qi***a portokallin para ktyre
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Prije mjesec
phaaaa kjo Tea , pse rrii aty oj vajze , opinioniste ?
MURATY UCEX OFFICIAL
MURATY UCEX OFFICIAL Prije mjesec
Faleminderit per suportin Murati ju do shum shum ❤️🇦🇱🇹🇷
D Sh
D Sh Prije mjesec
kuku qfare frizure Atdheu 🤣🤣
Eni Babeni
Eni Babeni Prije mjesec
39:59 shikimi i Anes i thote te gjitha 🤣🤣🤣
Eni Babeni
Eni Babeni Prije mjesec
Melisa shume e pabesueshme.. Pjeset "historis" se saj nuk besohet ne krahasim te sjelljeve qe ben ajo ndaj te tjerave🤣🤣🤣🤮🤮keshtu qe e kalova shpejt historine e saj dje doja vetem Komentet e Arjanit 🤣
asioe kiou
asioe kiou Prije mjesec
nga vetja - Bora; Dola nga vetja - Fatjoni & Co. Pffff....
Daily Things
Daily Things Prije mjesec
Vari boren ky emision.
Maria Meta
Maria Meta Prije mjesec
Si i ngren turinjet Anna o dio fai schiffo o Ana
Maria Meta
Maria Meta Prije mjesec
Na u bet bajat me Kodra MOL dhe Acai on na e shpifit🤔🤔😐
his girl
his girl Prije mjesec
From perputhen to me zemer te hapur 🤣
his girl
his girl Prije mjesec
Se ca thu moj melisa drr drr bjeri anej bjeri knej😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️spo te kpt leje mo bora bo si e prekur hahahahahah
rita hysi
rita hysi Prije mjesec
O zoooot plere Melisa ordinere ai tall menderen me ty te vjothe te fun per k.......,plere ordinere mbylle ate koje se e ke dhume te shumtut kur fler bravo bravo Mevli je djalë florinme norma mos u merr me ato dy bucat e kucka sdo te thote te jsh e nershme ne e virgjer po je buce si person o Sindi se at gjome kevper vete po sje femer haroje
asioe kiou
asioe kiou Prije mjesec
nga vetja - Bora; Dola nga vetja - Fatjoni & Co. Pffff....
MR.FLORI.33
MR.FLORI.33 Prije mjesec
MELISA si grate tek seriali VIKINGS me ate veshje.😮 LAGERTA i vjen anash Melises tone🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Enjoyed the moment
Enjoyed the moment Prije mjesec
shikoni të vërtetën në këtë video hrpost.info/history/hqaJZrHRa6pqonY/video
Hadja Cisse
Hadja Cisse Prije mjesec
So Ana is no longer dating him? Can someone explain the concept of the show to me. 💀 I love Melissa but she’s been on dates with all of them damn 😭
Rinor Maliqi
Rinor Maliqi Prije mjesec
phaaaa kjo Tea , pse rrii aty oj vajze , opinioniste ?
Ani T
Ani T Prije mjesec
Melisa-bullizmi sic i ndodhi Ledjanes😳 A nuk ishe ti qe e bullizoje?!-Per cudi nuk te besoj aspak
54ProGamingHD
54ProGamingHD Prije mjesec
Atdheu : Ti melisa kam pershtypjen qe je shum Besnike, Melisa : Zgjedh Andin ....
Kenge popullore
Kenge popullore Prije mjesec
Nje pyetje kisha un: Mir qe atdheu unprek Se kishte humb njeriun e dashur por melisa per car qau, per Ca u prek?
THE ONLY JOKER
THE ONLY JOKER Prije mjesec
Nderkoh Sindi: VK ATDHEU Nuk Po Ma Var Mo PO I GJUHEM MURATIT NA DEL NAJ KAFE FALAS
The World
The World Prije mjesec
ajo muzika ne takimin e dyt si e ka emrin
G D
G D Prije mjesec
2:50 "sencal kapimi" left the chat🤣
miza miza22
miza miza22 Prije mjesec
po ato tostet pse ja hoqen pa ingren
miza miza22
miza miza22 Prije mjesec
kjo sindi m mek fare haahah
Sadri Esati
Sadri Esati Prije mjesec
0
Farije Kuka
Farije Kuka Prije mjesec
Kjo Melisa kopjon se qfare ben Atdheu.Atdheu u prek pastaj Melisa ben te njejten gje dhe me shume eshte nje genjeshtare shum e madhe mua mu duket se ana1 eshte me e mire se Melisa.😒
Gezim Sulmataj
Gezim Sulmataj Prije mjesec
Hiqeni atdheun nga programi ju lutem,eshte mashtrues,genjen me shume se te gjithe,e rri urte si skuth.e puthi anen ne buze,mire beri qe e puthi,por te largohet,nuk ka lezet me qe te vazhoje .puthja ne buze eshte vetem per ciftet ,jo per shoqet,kojshite ,e motrat.se kete program e shohin e femij te rinj,e marrin shembull te keq te atdheu,se do rriten me mendimin se eshte ok me puth ne buze te gjithe. Keshtu qe ik atdhe te lutem se ti as sdi me fol,je si ne filmat me mr bean.
oiuet souiu
oiuet souiu Prije mjesec
👇🏻 Sa her Bora ka thene “Absolutisht”
D D
D D Prije mjesec
Sa mire qe qenka larguar Fatjoni se asnjera vajz nuk ka qene per te aty , shpresoj ta gjeje vajzen fatlume ne te ardhmen sepse eshte nje djale floro dhe meriton me te miren.
Bio Bio
Bio Bio Prije mjesec
T pakten rregullohu icik n takim kur del mij melisa se na trembe dh mos mbaj rrobat nga takimi n studio 😂😂
Malsore Gashi
Malsore Gashi Prije mjesec
Meliss dhe bora flasin per bullizim Dhe e bullizuan me lediijanen e keni bere dhe te qaj sa keq per juve ju dyja nuk duhet te flisni per kete kur ju vet bullizioni
Vasilis Vasilis
Vasilis Vasilis Prije mjesec
Kto qe na tregoj melisa per bullizmin ishin si ato fjalimet e nard nokes ne parlament o zot
Dionis
Dionis Prije mjesec
Atdheja shum king o
Buki PR ‘87
Buki PR ‘87 Prije mjesec
Kejt qito qikat nkar i kisha qu per boren
Lori Petani
Lori Petani Prije mjesec
O zot o zot cfar Aktrimi 😯😯😯😯 Atedhe - Melisa 😯😯😯skam fjal...
Timja Bilali
Timja Bilali Prije mjesec
Po Po Melisa „ dhun fizike „ qata edhe ti i ben ne studio dhun fizike me vajzat
Havushe Emini
Havushe Emini Prije mjesec
Po pse jeni kaq antipatika gjith ju aty ?sa fillon nje pelqim mes dy çifteve patjeter tjua tollovitni koken ncncnc
Enkelejda Doka
Enkelejda Doka Prije mjesec
Moj bora na ke ca trapin me kto reklamat
Unknown Disaster
Unknown Disaster Prije mjesec
Like nese je duke lexuar komentet njekohsisht duke e shikuar takimin
Alfons Merdini
Alfons Merdini Prije mjesec
Melisa qto kohet e fundit eshte bo si jozofina topalli dikur 😂😂
Arenc Arenc
Arenc Arenc Prije mjesec
Ore po ky Almendi akoma nuk i ka marr followersat qe rrin te Perputhen
Anonymous
Anonymous Prije mjesec
Se di pse por kam nevoj ti jap cmimin Teas si "vajza me e shtirur " .. Tea tqr po ik nga studio se gjithe ai ndricimi qe ke pas ne fillim do te te kthehet ne ndryshk
Kralb Oz
Kralb Oz Prije mjesec
Se di cila eshte me femer , Melisa apo Atdheu 😂😂! Duken si du femra super sexy 😂
Bajame Xhixhabesi
Bajame Xhixhabesi Prije mjesec
He moj lisa oj e leveritur ca te ngeli mangut pa ba me atdheun vetem dysheku ik e flliqur
B K
B K Prije mjesec
Melisa sla kend pa perqafu e ngushllu
B K
B K Prije mjesec
Kjo bora shum trape
Tani Tr
Tani Tr Prije mjesec
Meshkuj pa pik burrnie pa pik sedre, nejse kot dhe un ,se po tkishin seder e burrni nuk do ishin aty tu i propozu baxhellave, meshkuj me vath, po mir mo burr a mba burri vath?burra grash
Genci Kurti
Genci Kurti Prije mjesec
Një koment Lediana tregohu e zgjuar dhe e vëmëndëshme lëri ato të tjerat dhe shiko zemërën më duket se zgjedhja për mevlanin është e zgjuar dhe e drejtë jepi frymë dhe jetë njëri tjetërit ndiq shëmbullin e teas dhe haroi të tjerët zoti ta bëftë rugën e dardhë dhe të gëzueshme
good shit
good shit Prije mjesec
Fationi ka qen me i miri
Alpha Uçk
Alpha Uçk Prije mjesec
Melisa dhe Bora dy personat me bullizues te emisionit po qajne per bullizem WTF
Fatjona Hasanaj
Fatjona Hasanaj Prije mjesec
Sa e bkr ana sot
Arion London
Arion London Prije mjesec
Kur kjo Melisa puth kryqin...!!! qe ka ne varse, sa her I duket sikur situate eshte ne favorin e saj, te hap barkun .... Pse Shqiptaret bejne sikur kan dal te gjith nga kurrizi I Jesus krishtit 🤦‍♀️🤔
FF Pro Gamer Arbjos Arbjos
FF Pro Gamer Arbjos Arbjos Prije mjesec
Si mendoni melisa me atdheun shkoin bashk mendimi I'm esht Jo po mendimi juaj
Bes Bau
Bes Bau Prije mjesec
ANDI "DJALI I RI NGA KOSOVA" NE CDO PIKPAMJE ESHT SE PAKU 1000 HER ME I MIRE SE ATDHEU!! SHPRESOJ QE MOS NDRSHON PASI TE BEHET I FAMSHEM.. AJO FEMRA QE FLET ATDHEU NGA EUROPA, PASI E KA KUPTUAR KUSH ESHT ATDHEU NATYRISHT QE I ESHT LARGUAR.. ATDHEU VETEM FJALE BOSH!!! VEPRA 00000
Bes Bau
Bes Bau Prije mjesec
EDHE UN JAM BULLARIZUAR NE SHKOLLE NE GJERMANI.. ISHA ME I RRITURI ME SHTAT NE KLASE DHE DISA HER I KAM RRAHUR SA KAM MUNDUR TE TJERET.. NE KLASE TE 9 ARRITA QE EDHE ARSIMTARIN TE RAH.. A QUHET KJO BULLIZEM KUNDER MEJE 😂😂😂😂SBEJ SHAKA POR PER ZOTIN CDO FJALE ESHT E SINQERTE.. VETEM NJE GJE SESHT E VERTET.. UN I BULLIZOJA TE TJERET 😂😂😂FUND I FUNDIT PSE JO... DOJA TJU TREGOJA SE NA SHQIPTARET KEMI ME SHUM ZEMER PER TRIMERI.. ISHA I VETMI SHQIPTAR NE SHKOLLE, POR KISHA NJE SHOK ZEMRE NGA SERBIA.. QE AKOMA JEMI SHOK..CE 20 VJET!!
Bekim Osmani
Bekim Osmani Prije mjesec
Nje aktor nje drolj nuk shkoni lejini kyo dokra
Loku Loku
Loku Loku Prije mjesec
Ma vk se kjo melisa sgjen mo perputhen
Loku Loku
Loku Loku Prije mjesec
@Kledisa Mehmeti ca do te thot kjo se jom me fat lol
Tea Metani
Tea Metani Prije mjesec
Arjan konomi eshte me i mir ne ate studjo
Eva Rriska
Eva Rriska Prije mjesec
Kot fare
mira shkurti
mira shkurti Prije mjesec
Si i ben buzet kjo Bora kur gjoja qan 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤯🤯🤯
Ajet Heta
Ajet Heta Prije mjesec
Gjynah per cfare ka kaluar Melisa po te ishte e vertet! Pse kete moment televizive ka prit kjo per ta deklaruar kete gje! Un nuk e besoj asnje fjale
avni kamer
avni kamer Prije mjesec
Kam qare dhe une per Melisen o zot histoti e dgimnshme
Alba Citozi
Alba Citozi Prije mjesec
jebga veriut
Besjan Hoda
Besjan Hoda Prije mjesec
u paragjykuan nmasivitiet per Bullizmin ndaj Ledjanes dhe Ols fenomenja perdori veglat e veta duke pergatitur nje puntat kundra bullizmit . 😂😂 fuckin ridiculous
Vlorada Vorfi
Vlorada Vorfi Prije mjesec
E para eshte melissa per bullisem
UKË UKAJ
UKË UKAJ Prije mjesec
Shum shpejt ka per tu mbyllur ky emision se jan sosur rrenat e mashtrimet veq rreklama rrin te ba ajo bora kret biznes 22 orë hala 1 milion a para do ditesh per 12-14 kalojka 1 milion
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα Prije mjesec
Melisa prap mos harro bre se te hiku. Haaaaa
Bledar Luta
Bledar Luta Prije mjesec
EC Melis mere mretin mos ta ni per asnji Car thot se ke gjet njeriun e duhur
Λούλα Γκιόκα
Λούλα Γκιόκα Prije mjesec
Je kaq i pa vler .Atdhe. Sa qe nuk di se qfarvthu .turp tju vije te kesh per kras nje vajz si Sindi asht nder .o.Atdhe .po ti shko ke melisa se nilloj jeni
The Mask
The Mask Prije mjesec
Paske heq shum keq melisa ne rini 😂
Anna Anna
Anna Anna Prije mjesec
Ky takimi i sotem mu duk si dhoma e rrefimit ne big brother😂
Esa esa
Esa esa Prije mjesec
Per telenovela nuk ja them ne 😒
viamanager2 kv
viamanager2 kv Prije mjesec
tea je shume k A r E
Alba Xheka
Alba Xheka Prije mjesec
A kan me duket mua apo bora e kishte vesh dhe nje her kte vjeshjen 🤔
Irfan Demiraj
Irfan Demiraj Prije mjesec
Bora ti hangsha buzet po e embël je
Alked Tufa
Alked Tufa Prije mjesec
Kodrramol pa recet.😄😄😄
Donika 333
Donika 333 Prije mjesec
Nuk besoj se Melisa ka pas Mobbing me ate qe i beri Ledianes e te gjith ato ne Studio e poshtrun shum me erdhi keq por ske nevoj per ato lot krokodilli vajz mendjeleht Po kjo eshte cmimi i fames te poshtroesh te shesish veten ja mir me then
SHAIP cuclla
SHAIP cuclla Prije mjesec
Nuk shikohet ma ky emision pa fatjonin ju jeni kriminela
Bali Bajra
Bali Bajra Prije mjesec
Me I bardh turki se KY atdheu. O perzi puna edhe taf burgia ka Ken shqiptar hahahahahahahahha
Wolf_BOY 0
Wolf_BOY 0 Prije mjesec
🉐️🈶️🈲️🈷️🈹️🈯️
hana b
hana b Prije mjesec
Nuk jam e sigurt a eshte Melisa apo Arjoni sepse nuk kuptova asgje. 😂 keshtu kur nuk meson mire po i hi skenarit nga fundi
Lili Lleshi
Lili Lleshi Prije mjesec
A mund ti thot dikush Arianit se thuhet "bashkbiSedim" dhe jo "bashkbiZedim". Faliminderit
Drragoi1
Drragoi1 Prije mjesec
Pse se hiqni kete Tean se na çau trapin. Ça do ajo aty. Ka mbaru pune. Na bo the si e zgjuar
FF SEBBY
FF SEBBY Prije mjesec
JU FALEMENDEROI PER GJITH SUPORTIN QE KAM MAR PREJ JUSH QE ME KENI BER TE NDIEM ME MIR❤ JU DUA SHUME ❤❤
Simona Nurceja
Simona Nurceja Prije mjesec
Esht bere nje emision pa lidhje c'do gje bohet per te reklamuar " acaj one, presha lesha..." dhe te gjithe konkurentet tani qe Jane bere " te njohur " u duket vetja kushedi se kush jan dhe shtiren te gjith duke aktruar, esht evidenteeeeeeee ( nuk din as te aktrojn) Skan ca te shpikin ma dhe ja futin koti.
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Prije mjesec
Milisa je e ambel je e drejt per drejt nuk hiqesh si ato te tjerat qe thom ne jemi te ndersheme bravo melisa je me e mira
IMAO SAM OPERACIJU - ŠTA SE DOGODILO!?
11:59
DJOTAFREESTYLE
Pregleda 487 tis.
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Shkurt 2021
2:14:34
IMAO SAM OPERACIJU - ŠTA SE DOGODILO!?
11:59
DJOTAFREESTYLE
Pregleda 487 tis.
How To Beat The DEATH GOD'S Game In "Death Note"
19:26
An Afternoon with Prince Harry & James Corden
17:04
The Late Late Show with James Corden
Pregleda 7 mil.
Zvezde Granda- Promo- Emisija 56
0:58
Grand Online
Pregleda 72 tis.
GDJE SU TE ZENE ?
3:11:53
nuni
Pregleda 60 tis.
ANOTHER QUESTIONABLE QUIPLASH (Sidemen Gaming)
13:40
Kamen, Papir, Makaze PROTIV DexRock-a #Shorts
0:14