NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

  Pregleda 4,519,562

thisisnoizy

Prije 25 dana

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komentari
AVICII UEJS
AVICII UEJS Prije 2 sati
😄😄😄😄💯💯❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤NOIZY😄😄💯❤❤❤❤
Nini channel
Nini channel Prije 2 sati
🕳🕳😄😄 🕳🕳🕳
Detective ElitePrime Highlights
Detective ElitePrime Highlights Prije 2 sati
😺 🙆🙆🙆
Your GOD Gaming
Your GOD Gaming Prije 2 sati
😅😅 😽😽😅😅😅
ELOSITOYOMUFF
ELOSITOYOMUFF Prije 2 sati
😋😋✔✔✔
MESH3l / مشعل
MESH3l / مشعل Prije 2 sati
Itz Shrimpy
Itz Shrimpy Prije 2 sati
😚😚 🔰🔰
Harry Potter
Harry Potter Prije 2 sati
🇪🇪😝😝😝 😂😂
Parth Music
Parth Music Prije 2 sati
😎😎😅 🇹🇹
Zaz Gamer
Zaz Gamer Prije 2 sati
😛 😵 💕💕💕
Amzahyusuf 02
Amzahyusuf 02 Prije 2 sati
💔🗯🗯 🙏🙏
Technical Hasan 3M
Technical Hasan 3M Prije 2 sati
😚😚😉😉😉🙍🙍🙍
Endri dulja
Endri dulja Prije 2 sati
OTR 👑
El Dorado
El Dorado Prije 4 sati
Gang Boy😎
𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛 Prije 5 sati
👍👍👍👍👍👍👍👊👊👊👊👊👊👊një këng që meriton më shumë Like nga çka marrë...Por nuk kuptoj pse kaq shumë Dislike?....Noizy 👏👏👏✌
blend marevci
blend marevci Prije 5 sati
Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21
Ilzan Limani
Ilzan Limani Prije 7 sati
SHQIPE🇦🇱🤧
Genta Genta
Genta Genta Prije 8 sati
Kot
bejtush offcial
bejtush offcial Prije 8 sati
otr noizy
Ledjon hasanaj
Ledjon hasanaj Prije 10 sati
#OTR noizy sko isthu je sum bravo
endri
endri Prije 11 sati
Super keng 👌👌👌👌
Arber Qendri
Arber Qendri Prije 14 sati
O c'a nona esht ky .. super ..akoma i reziston tregut .. 👌
X-MaNi _LyriXcs
X-MaNi _LyriXcs Prije 15 sati
Kta me venin tem shtyhen e me emrin tem ngjyhen Ule kryet e marrsho Jom King a kupto Ju Qi ropt shpulla gojes juve rrjesht njo ka njo
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Prije dan
guci guci puci puci 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
endri11
endri11 Prije dan
🔥
Arlum Kerkuti
Arlum Kerkuti Prije dan
Noizy king Salam nga dibra madhe
Liljana Lili
Liljana Lili Prije dan
4,3 mln 🤯🤯🤯noizy king ❤❤❤❤❤
Irma Hajdaraj
Irma Hajdaraj Prije dan
Otr nuk osh gup por osh vllazni
David Zekaj
David Zekaj Prije dan
brv
Liljana Lili
Liljana Lili Prije dan
Hey kush po e degjon tani ne 10 maj
ALDIN THE [BEAST]
ALDIN THE [BEAST] Prije dan
-9M/10
Shkelzen Mujaj
Shkelzen Mujaj Prije dan
👑Vec vazhdo ty kap hetshoda 👑
RDD2649 TEAM TRIX
RDD2649 TEAM TRIX Prije dan
🇦🇱Tirana
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Prije dan
I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Prije 5 sati
ai momenti kur e ke harru noizyn per pak kohe por kurre nuk te zhgenjen dhe e degjon prape 500x ne dite... fire !
Shkelzen Mujaj
Shkelzen Mujaj Prije 2 dana
Ai se e sheh kete koment e bon like e ruajt ZOTI 😁😂🤣
Jurgen Bezat
Jurgen Bezat Prije 2 dana
Kishte vëllag toka pa mbiu fara
Matia Milla
Matia Milla Prije 2 dana
Noizy=super hit🔥🔥
ERD1
ERD1 Prije 2 dana
wow this is freestyle respsect from 🇸🇪
Killer REAPER
Killer REAPER Prije 15 sati
Ti rri mshqipri thu respect from suedia a kar o kar
Endrit Kadriu
Endrit Kadriu Prije dan
Gvg
Bobi Swe
Bobi Swe Prije dan
hur läget 🤑
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Prije dan
Durrsi
Sara Cela
Sara Cela Prije 2 dana
Grosha 🤣🤣
Erviol Putro
Erviol Putro Prije 2 dana
😎
gaming Olti
gaming Olti Prije 2 dana
WOW!!BOOMMM!!
Kreku Kreku
Kreku Kreku Prije 2 dana
❤️❤️❤️💋💞❤️❤️
Game_Arena88 Arena88
Game_Arena88 Arena88 Prije 2 dana
SUPER LAL
vasil margariti
vasil margariti Prije 2 dana
Koul esht
Syed Nahid
Syed Nahid Prije 2 dana
Respect albenia 🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩🇧🇩
Brixhilda *
Brixhilda * Prije 2 dana
❤❤❤❤❤❤
Kristjan Gjini
Kristjan Gjini Prije 2 dana
♡RESPEKTE NOYZI ♡OTR♡ PER JET ♡
Deti Llana
Deti Llana Prije 2 dana
OTR 👌👌🔥🔥
Alvin Sharra
Alvin Sharra Prije 2 dana
Rreperi me i mir ne gjith boten 🌟🌟🪙🪙
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Prije 5 sati
Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥
Angela Hasko
Angela Hasko Prije 2 dana
😘😘😘🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Angela Hasko
Angela Hasko Prije 2 dana
😘😘😘
Flavio Pmĺepaj
Flavio Pmĺepaj Prije 2 dana
Durrsi
Valmira Alia
Valmira Alia Prije 2 dana
💞💞💞💞🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱#OTR
soinhu foitu
soinhu foitu Prije 2 dana
Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌
Reli Veza
Reli Veza Prije 2 dana
Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo
Kasandra Pako
Kasandra Pako Prije 3 dana
O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻
Nini Shaipi
Nini Shaipi Prije 3 dana
🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑
soinhu foitu
soinhu foitu Prije 2 dana
o nojz te rujt zoti familjen
Amina Misini
Amina Misini Prije 3 dana
The king❤️
Gee
Gee Prije 3 dana
Rrespekte nga Brooklyn
Bert Shahini
Bert Shahini Prije 3 dana
oooooo
1124 2114
1124 2114 Prije 3 dana
Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥
1124 2114
1124 2114 Prije 3 dana
👑💯
Anxhelo Qoqi
Anxhelo Qoqi Prije 3 dana
Super konge perzotin respekte
Albania
Albania Prije 3 dana
1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve
Albania
Albania Prije 2 dana
@Makishti Makishti per cfar duhet te kem inat ? Sjam as kengetar Asgje thjesht rob Zoti.. ca ka per inat ktu PO them dicka fallco? Apo real?
Albania
Albania Prije 3 dana
@Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk
Username ;
Username ; Prije 3 dana
Wtf nese robt sdun me komentu
Faik Bali
Faik Bali Prije 3 dana
Nojzy otr forever
Etleva sheshi
Etleva sheshi Prije 3 dana
Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Po Joni
Po Joni Prije 3 dana
🇳🇴
valbona dema
valbona dema Prije 3 dana
💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝
valbona dema
valbona dema Prije 3 dana
🥇🥇🥇🥎💶💶💶
valbona dema
valbona dema Prije 3 dana
king king
valbona dema
valbona dema Prije 3 dana
🥰🥰🥰💋👌
valbona dema
valbona dema Prije 3 dana
o nojz te rujt zoti familjen
valbona dema
valbona dema Prije 3 dana
me ket kong vetem hetshote
valbona dema
valbona dema Prije 3 dana
super kong respk nga lueto
Amal Johnson
Amal Johnson Prije 3 dana
Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥
Elirë Syla
Elirë Syla Prije 3 dana
Respekte
Eri Itarb
Eri Itarb Prije 3 dana
👑👑👑👑👑👑👑👑
Arman Niazi
Arman Niazi Prije 3 dana
Respect 🇦🇫
Nike hott
Nike hott Prije 3 dana
kingg is backk 🇦🇱💨🦁
Gaming Star
Gaming Star Prije 4 dana
respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑
Teddy lunaa
Teddy lunaa Prije 4 dana
ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏
Kevish playz
Kevish playz Prije 4 dana
Nice bars I know this is Albanian
BIG BRUDA.15
BIG BRUDA.15 Prije 4 dana
Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑
ENTONI Hoxha FF
ENTONI Hoxha FF Prije 4 dana
SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE
Genti Bossi
Genti Bossi Prije 4 dana
👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍
Ersi Kushi
Ersi Kushi Prije 4 dana
brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit Prije 4 dana
👍
Fabian Roci
Fabian Roci Prije 4 dana
🔥🔥🔥super otr
selime ibra
selime ibra Prije 4 dana
❤❤😍😍🔥🔥
Menduh Sinani
Menduh Sinani Prije 4 dana
Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔
FF Joel
FF Joel Prije 4 dana
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Emily An
Emily An Prije 4 dana
I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR
bodoti qwiu
bodoti qwiu Prije dan
Roptt ti qe Ben dislike ... Super keng fjal zemre ❤❤
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France Prije 4 dana
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX Prije 4 dana
🙏🏻
ber bs
ber bs Prije 4 dana
Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jusilda Rizaj
Jusilda Rizaj Prije 5 dana
Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it
Emily An
Emily An Prije 4 dana
OTR
Leon Bojni
Leon Bojni Prije 5 dana
Sa ngjovo ket keng kapa hetshode
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani Prije 5 dana
NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE
Michele Di iorio
Michele Di iorio Prije 5 dana
Brothers
Michele Di iorio
Michele Di iorio Prije 5 dana
🕯️🙏🏼🇮🇹
Xhemi Krishti
Xhemi Krishti Prije 5 dana
Super keng
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
05:27
Varrosi OTR
Pregleda 2,9 mil.
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
thisisnoizy
Pregleda 11 mil.
RIJEKA vs DINAMO 1:5 (33.kolo, HT Prva liga 20/21)
8:08
Hrvatska Nogometna Televizija
Pregleda 50 tis.
Zvezde Granda- Promo- Epizoda 66
0:59
Grand Online
Pregleda 117 tis.
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Pregleda 1,3 mil.
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
MarinOfficial
Pregleda 10 mil.
Pop Smoke "Invincible" (Music Video)
03:23
Rap Radio
Pregleda 32 mil.
Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)
03:27
thisisnoizy
Pregleda 35 mil.
GJESTI - U HALITE
02:49
GJESTI
Pregleda 1,5 mil.
DON XHONI - MAFFIA
02:49
DON XHONI
Pregleda 9 mil.
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Pregleda 926 tis.
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Pregleda 16 mil.
RIJEKA vs DINAMO 1:5 (33.kolo, HT Prva liga 20/21)
8:08
Hrvatska Nogometna Televizija
Pregleda 50 tis.
Zvezde Granda- Promo- Epizoda 66
0:59
Grand Online
Pregleda 117 tis.
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Prvi Servis #58 - Princ
11:25
Prvi Servis
Pregleda 56 tis.
Šta bi radije? - Ami G Show S13 - E34
8:12
AmiG Show
Pregleda 220 tis.