Antonela - Atdhe takimi i munguar, që provokon gjatë të gjithë kohës - Përputhen, 14 Prill 2021

  Pregleda 1,291,557

Top Channel Albania

Prije 22 dana

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari
dea pulja
dea pulja Prije 2 dana
Antonel pee mendimin timi mere atdheun se mevlani e ka mendjen te lediana
dea pulja
dea pulja Prije 2 dana
😇
dea pulja
dea pulja Prije 2 dana
Antonela as kishe mare
Bardhi Refiki06
Bardhi Refiki06 Prije 6 dana
sa varikarist ki atdheu
Emine Ema
Emine Ema Prije 7 dana
Degjenerimi i shqiptarise
fortnite girl_.
fortnite girl_. Prije 8 dana
ma dy ftyrshe se antonela skaa
fortnite girl_.
fortnite girl_. Prije 8 dana
fol ashiqare be
anduena kallaba
anduena kallaba Prije 10 dana
budallica😢😢😢
Ali Miftari
Ali Miftari Prije 10 dana
Un
RONI V2
RONI V2 Prije 11 dana
Po e ktheni ne pejsazh erotike program vk
Dark Fantasy
Dark Fantasy Prije 13 dana
Ky emision osht shembulli perfekt pse 10-20 % djemve bojn sex me 80-90% tfemrav
Dark Fantasy
Dark Fantasy Prije 13 dana
Elvisi kishte te drejt nga fillimi
Ylli Velsula
Ylli Velsula Prije 13 dana
Antonela ka ik per lesh nuk bohet mo
erza T.
erza T. Prije 13 dana
Riniani me korrekti, intelegjenti edhe esht super cool🥰
Brisa Avdiu
Brisa Avdiu Prije 14 dana
Skenari left the chat 😂😂😂
laura Teramo
laura Teramo Prije 14 dana
Aman o Blerim sa i mire je 😍
blerta veizi
blerta veizi Prije 14 dana
Ky qe nuk I heq duart nga xhepi kur puthen 🤦🤦
Valbona Berisha
Valbona Berisha Prije 14 dana
Femer e nivelit ma ye ultit qe kam pare Antonela sedi si fe pelqejn qunay ty Blerim je nje djal.shum.i menqur hallall te qoft bravo maqedonija
Azem doshlaku
Azem doshlaku Prije 15 dana
ket her skenari sishte siq duhet
Tani Zani
Tani Zani Prije 15 dana
😂
Aela Kamishaj
Aela Kamishaj Prije 15 dana
Une mendoj qe blerimi eshte djali me i bukur
Aela Kamishaj
Aela Kamishaj Prije 15 dana
Tregoni se cili eshte djali me i bukur ne perputhen
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
e kryu prandaj esht qetesuar emisjon i degjeneruar
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
ku je ti serjoze moj je zhgaravin bashk me ate
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
o femer e degjeneruar ca trasmeton te rinia
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
oh kur ja vlen me ty moj
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
te ran ato pak vlera o atdhe kur puthesh me te
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
o atdhe gjej ndonji tjeter te iki imazhi keq jo me ate se mbytesh me shum a i lexon komentet
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
njerezve ju ben mashalla jan me te zgjuar se ju ju fusin ne filtra dhe ju japin vleresim maksimal jeni te dy te hurit dhe te litarit na e veshtiret jeten keshtu esht rinia shqiptare te pyes olsa pse e ul kaq shum rinin shqiptare se nuk esht keshtu
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
shtype shtype
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
ca flet moj bora ata nuk po pjerdhin per kamerat qe i filmojn duhet te xhvishesh lakuriq para mashkullit ne vask pastaj te njihesh shembull te bukur po jepni per te rinjt degjenerim
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
ty nuk te pjerth njeri po jeni budallenj o cuna qe diskutoni per ate
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
kjo te iken nga shtrati ......
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
rinjan blerim jeni djem me vlera nuk jeni per ate .....
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
mbajeni mend car do i bej atdheu do hakmeret keq per skandalin e puthjes gjoja ja mori me dhun kjo ja ka mar me dhun sma mer mendja qe atdheu ka pelqim ndaj kesaj esht absurde ta pelqej kjo te le ne gjum dhe .......
Altin Kumaraku
Altin Kumaraku Prije 15 dana
o zot sa e shpifur na vjen per te vjell u qetesua se mevlani nuk e futi ne vask ........kish nevoj ......
Meri Merkaj
Meri Merkaj Prije 16 dana
e lave me atdheun se ishe e veshtir po ti gjeti telat dhe tani fol po deshe per atdheutpo atdheu eshte djal me ndetgjegje jo si ty se equaje se do shpetoje nga grackamoj e pa fytyr
VaLi Hoxha
VaLi Hoxha Prije 16 dana
Minuta:47:09 Antonela-: po poooo Atedheeee Atedheu:: une jam zhgarravinaa
Areti Bajo
Areti Bajo Prije 16 dana
Antonela je bere e rendomte me fjalorin dhe llogjiken tende ...Atdhe shyqyr qe ke cik paraqitje se tru ske
Aristo bezhanic947
Aristo bezhanic947 Prije 16 dana
Po pse se futni dhe fatjonin sic futet atdheun
Lalalalalal Lalaalalalalala
Lalalalalal Lalaalalalalala Prije 16 dana
O zottt 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ato arushat i ka fafa i lejn per klientet pse shtiren kaq shum kto njerez ??? Ato arushat jan pron e fafes rrin aty 24 or
19 98
19 98 Prije 16 dana
🔝Varikarsat🤣e Per💋
NT ERDI
NT ERDI Prije 16 dana
Antonela ka nje buzeqeshje e cila nuk te le naten te besh gjum faleminderit💙
Valbona Peki
Valbona Peki Prije 16 dana
O blerim largoju ku ku
Valbona Peki
Valbona Peki Prije 16 dana
Lumte blerim je super djale
Endrit Avdiu
Endrit Avdiu Prije 16 dana
iiiii sa Prapanica te shpifme qe paska 🤮🤮🤮 Si prostitut Bullgare kenka nga t'passmet 🤮🤮🤮
Bardha qupi
Bardha qupi Prije 16 dana
Bnfkf bujiw ehus
seiom jvony
seiom jvony Prije 16 dana
Hera e pare qe sindi ja la dopjo gjashten Arjanit kur i permendi per te ashtuquajturen lidhjen mes Teas dhe Andit 😉
Arty Gashi
Arty Gashi Prije 16 dana
A thu qa ka ndodh prapaskenav🤔
Rama Bajram
Rama Bajram Prije 16 dana
Ky atdheu do e puthe aq shume antonelen sa qe ne fund do ja len blerimit
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja Prije 16 dana
Arjani ka fillu si psikolog tani Morali in firee
Juli Gjergji
Juli Gjergji Prije 17 dana
❤️💋💓❣️👏💕
Humor Shkodre
Humor Shkodre Prije 17 dana
Fakti qe keto debilet pelqejne Atdheun tregon mentalitetin idiot te femrave shqiptare. 🤮 Si spame nje vajze te thosi jo sme kane pelqy sjelljet e tij dhe sdu te dal me te. Mendoj se fakti qe ka lokal ndikon. Ndoshta ato se dijne qe ai e ka me qera.
Humor Shkodre
Humor Shkodre Prije 17 dana
Nese Antonela del ne kamer me shume se 3 minuta ne nje episod un -》 🤮🤮🤮
Niki bojaxhiu
Niki bojaxhiu Prije 17 dana
Degjenerim per popullin
Cimi Cimi
Cimi Cimi Prije 17 dana
O antonela kush te ka ça me mir fatjoni apo atdheu ?🤔
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj Prije 17 dana
Kjo antonela ka hyr ne perputhen vetem per tu ngjesh dikujt se ne Itali i doli nami dhe tani tu ngjishet ketyre cunave te perputhen. Atdheu atje ku peshtyve e lepivi injoranti. Dhe e quan veten burr. Antonela sju ngjesh dot mevlit dhe tani jo po u dashurua me atdheun. Ajo eshte shum injorante. Dhe e jema e antoneles tani pse nuk i kerkon dhogari se bijes se cfar po ben . Po jane familjarisht vetem per tu ngjeshur te tjerve qe si njohin. Dhe ky arjani ben si shakator po kur ja kthejne skuqet. Kjo perputhen shum bajate .
Matilda Mapreni
Matilda Mapreni Prije 17 dana
Po nuk permendi arjani librat ska shanc
Genta Kazani
Genta Kazani Prije 17 dana
Miredita Une mendoj se cdo njeri eshte i lire ta ndertoje jeten ashtu sic deshiron .por ka gjithnje nje por Shpesh thuhet qe dikush jeton jashte shqiperise edhe mendon e vepron ndryshe Une jetoj ne Itali prej 23 vitesh edhe kam ndertuar familjen bashke me burrin tim te mrekullueshe . Kam tre femije te rritur Jetoj ne Itali ne Piemonte nje zone e zhvilluar dhe njerez te mrekullueshem. Edhe perse ne mendojme qe ketu njerezit jane me liberale i dallon shume jo vetem edukata, riservatezza , edhe brenda familjes, por edhe disa vlera morale ne raport me te fejuarin conviventi ose bashkeshortin e ardhshem . Programin e shohin edhe femijet tane qe kane lindur edhe rritur ne Itali edhe japin komentet e tyre. Ju garantoj qe scuse here nuk jane pozitive ,edhe se, ju pelqen programi. Faleminderit
neringa petkute
neringa petkute Prije 17 dana
Guys: what the place of the hotel in video? With pricate jacuzzi?
Prime Kalypto
Prime Kalypto Prije 17 dana
Mbreti me mbretereshen thot Antonela 🙈🙈😂😂😂😂 a e shikojn veten.. Por Jan te pershtatshem nga karakteri shum.
doliio volay
doliio volay Prije 17 dana
Urime te gjithë Muslimanve Muaji i Shejt i RAMAZANIT Allahu ju shperbleft me gjithat e mirat ne jetë🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Valon Zymberi
Valon Zymberi Prije 18 dana
O sje tu e dit o Atdhe gjarravina me kon ke pun a nuk e she qe as nuk dit me u gezu as nuk din asgja kujton qe veq me perqafime munet me i zgjedh senet
Jeta Magjuni
Jeta Magjuni Prije 18 dana
sa pa ftyr ësht ky atdheu aman veq shife se si e mohon veten e ka qit posht veten se per antonelen e dim qe ka 10 fyra po ti atdhe cncnc🤢🤢🤮🤮🤮
Dr Ze
Dr Ze Prije 18 dana
Blerim djali ZEMER je 😘😘😘
& Nonamme_1111
& Nonamme_1111 Prije 18 dana
Qysh thirrt qeky vendi ku esht
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja Prije 18 dana
Kjo antonela kot seshte fut per aktrimm
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja Prije 18 dana
Si ka mundesi kto tdy ishin ngjak me njeri tjetrin tani cne kshu
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja Prije 18 dana
Bora : sinpo te shkon dieta me acai one mevlan Mevlani : Humba plot bora jo kg po leke
Arjeta Berisha
Arjeta Berisha Prije 18 dana
Antonela u tregua femer e ulet... Atdheu kurr nuk ka me dasht perkundrazi do hakmerret keq kunder Antoneles. Shihet qart mllefi qe ka atdheu per te. Do pendohesh Antonela, ki kujdes... sinqerisht me vjen keq per ty😑😑
Seli Seli
Seli Seli Prije 18 dana
Po ju ka hije shum e tash kishe po dashurohem o as qe shihen kta po krejt Skenar
bilishu aliss
bilishu aliss Prije 18 dana
Urime te gjithë Muslimanve Muaji i Shejt i RAMAZANIT Allahu ju shperbleft me gjithat e mirat ne jetë🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Agron Rrahmani
Agron Rrahmani Prije 18 dana
jeni te bukur
Mimo Milano
Mimo Milano Prije 18 dana
Hera par qe me pelqen riniani kur flet
Marjana Shkoza
Marjana Shkoza Prije 18 dana
Atdheu Atonelen jaberi per kuje qe eshau ne emisjon je pa future arrogant car si tha nese Atdheu bjen prehre e Antoneles eshte legen kalu atyre qespo e them
Erion Cerma
Erion Cerma Prije 18 dana
Ikse fot i tqime aty ti
Elinor Gjyshja
Elinor Gjyshja Prije 19 dana
Po ca esht ber si 100 vitrinat kjo. Kur zihen e kur pajtohen
John Ndoj
John Ndoj Prije 19 dana
Eshte me te vertete nje show origjinal. Por jo vend per dashuri dhe lidhje martesore. Nuk mund te jap komente turli lloj shuli per emocionet e dy personave. Djemt duhet te mesojne shume nga Murati. Vajzat nga Ola. Per tjeter nuk shoh ndonje lidhje te qendrueshme. Le te presim Muratin me Olen. Lidhjet e tyre duken teper substanciale por kam frike pak per ndonje efect te jashtem te thashethemeve te tipit shqiptare. Turkish boy is smart guy! Hapni veshet cfare thote profesor Arjani
ares
ares Prije 19 dana
Kjo antonela eshte tipike goc nighti
Milano Desio
Milano Desio Prije 19 dana
Kjo antonela super aktore, Them se dhe per filma porno esht super. Gjith ajo pele esht.
Tone Domgjoni
Tone Domgjoni Prije 19 dana
Isohohiheobsendkbnjxibosbb
Tone Domgjoni
Tone Domgjoni Prije 19 dana
Rudjvdjbixh idbjcjjxjdbkxll
Tone Domgjoni
Tone Domgjoni Prije 19 dana
Xnjbxkjoxbobkbdbeih
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe Prije 19 dana
O Atdhe ik djalo nga kjo e paftyr
Eugertbolo Automotors
Eugertbolo Automotors Prije 19 dana
Po ik moj Antonela në Itali se nuk bën dot teater me ne Shqiptarët ti, se jemi rrac e zgjuar ne.Nuk na mashtron dot sic je mësuar me Italianët.Ik qepi rrobave Italianeve se po i mungon.Ik se do humbësh dokumentat Italiane.
Akil Bexheti
Akil Bexheti Prije 19 dana
shom seljaqki emision marre marre marre
Kadri Fejzi
Kadri Fejzi Prije 19 dana
Krej prinderit do kishin dash te ken nje vajz si antonela .....komenti i mamit ....a un them se as nji prind nuk do te ket nji vajz si antonela
Idriz Rufati
Idriz Rufati Prije 19 dana
verzioni i arion konomit 9.1 androit
behiri albert
behiri albert Prije 19 dana
❤️🖤❤️🖤
behiri albert
behiri albert Prije 19 dana
❤️
Eri M
Eri M Prije 19 dana
Kush mendon qe edhe arjani i ka hy skenarit tash
Abc Abc
Abc Abc Prije 19 dana
Arroganca e Arjanit ndaj Sindit te acaron. Arjan ziu ndaj ke mbetur vetem, se je narcist exterm.
Zaki Islami
Zaki Islami Prije 19 dana
A e kthyt atdheun sa per klikime se atdheut nuk i pelqen aty asnje goce
Anuel Mema
Anuel Mema Prije 19 dana
2 rop aira njerz me fallco dhe berdello sme kan par syt
Anuel Mema
Anuel Mema Prije 19 dana
Keta duhan zhdukur qe te dy jasht berdelllot fak off
Katastrof albania
Katastrof albania Prije 19 dana
hrpost.info/history/l86ZnNOVm7qxoGU/video
Pajtim Jashari
Pajtim Jashari Prije 19 dana
kjo si femer shkopi
Romi Zavallani
Romi Zavallani Prije 19 dana
Baxhelle femer kjo antonela ka punuar tamam ne semaforet e italise ja di radhenmire meshkujve pise femer njeri me 4 ftyra
Romi Zavallani
Romi Zavallani Prije 19 dana
Kjo antonela vertet do litarin e locos kot beri ate zhurme ne studio dhe e hoqen locon
Lum Berisha
Lum Berisha Prije 19 dana
🥵🥵🥵🥵
besi bes
besi bes Prije 19 dana
gamari me mushken si i bjen me dal klysht ?? sr un nuk e di
mc FreeStyle
mc FreeStyle Prije 19 dana
Titulli konges ke takimi atdheut ???
Melisa Coha
Melisa Coha Prije 19 dana
Dhe ky Arjani qe flet si femrat e i del gjithmon ne mbrojte ksaj idjotje
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Prije 19 dana
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤blu fafa golem 1💎💎💙💙💚💚❤❤
Praznik rada slavi s plugom u rukama
10:18
Srećko Stipović
Pregleda 194 tis.
KUPUJEM SVE PO ABECEDNOM REDU!!
10:39
Dex Rock
Pregleda 363 tis.
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Pregleda 880 tis.
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Praznik rada slavi s plugom u rukama
10:18
Srećko Stipović
Pregleda 194 tis.
KUPUJEM SVE PO ABECEDNOM REDU!!
10:39
Dex Rock
Pregleda 363 tis.
Podcast Inkubator #600 - Ratko i Ričard
1:29:04
Podcast Inkubator
Pregleda 178 tis.
Bosanske seljačine na sahrani
2:04
Omco
Pregleda 786 tis.
Kad bi se Skype razgovor dogodio uživo
1:25
Miloš Milaković
Pregleda 220 tis.
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29
Hercai
Pregleda 3,3 mil.