Ana braktis “Përputhen”, ja çfarë ndodhi pas episodit të kaluar - Përputhen, 23 Nëntor 2020

  Pregleda 1,025,195

Top Channel Albania

Prije 2 mjeseci

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on HRpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komentari
Jonida Balla
Jonida Balla Prije 9 dana
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Jonida Balla
Jonida Balla Prije 9 dana
👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Jonida Balla
Jonida Balla Prije 9 dana
💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍
Jonida Balla
Jonida Balla Prije 9 dana
🇦🇱🇦🇱💐🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jonida Balla
Jonida Balla Prije 9 dana
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Jonida Balla
Jonida Balla Prije 9 dana
h er h f htuty I ry ju ry hty ht the hthgh uryt jtu hty htyt htyt h th yt hty hty htyt htyt htyt htyt hty htyt hty hty jtu hty hty htuty bfhf hty jyu
Jonida Balla
Jonida Balla Prije 11 dana
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👌👌👌👌👌👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jonida Balla
Jonida Balla Prije 11 dana
Kdjeg k er ❤️jrjt nrjt jry ntjt nrury ntjt nrjr nrjr jruy I er utut ❤️jeury jrur nrjr nrjr jrjt Jr ❤️keh nrjr n er Jr nrjr jry jryr nrury ntjt jry ❤️key 🇦🇱👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😎😎😎😎😎😎😎😎💍💍💍💍💍💍💍💍
Kaltrina Seferi
Kaltrina Seferi Prije 17 dana
90
kashi alban
kashi alban Prije 21 dan
Asnji sban per shoqe jetet aty, gjitha llapazane si gabelet
Adenada Hila
Adenada Hila Prije 28 dana
Melisa je shum e mir
Ersa Kercuku
Ersa Kercuku Prije mjesec
Melisa je ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Ersa Kercuku
Ersa Kercuku Prije mjesec
Po pse Ben kshu mom Ana
Ersa Kercuku
Ersa Kercuku Prije mjesec
Dua te jap 10 like per Melisen Melisa je yll💋💋💋💋💋💋
Ersa Kercuku
Ersa Kercuku Prije mjesec
♥️♥️♥️♥️♥️Melisa
Clirim Shahini
Clirim Shahini Prije mjesec
Ky Mevlani ngjan shume me aktorin e klanifornis Visianin
J.h K
J.h K Prije mjesec
Ana Si kalama
Idris Lustig
Idris Lustig Prije mjesec
Ooķkkmk
Melisa Hamza
Melisa Hamza Prije mjesec
tea ma e bukura dhe ma e edukuara shum e mirë ❤️
ALBI KOCI FILE TEMA
ALBI KOCI FILE TEMA Prije mjesec
Sindi mevlan me duken cift ibukur sedi sa mund pershtaten ❤❤❤
Don Arturo
Don Arturo Prije mjesec
Prsh nga London. Ftjoni eshte nder djemt më me pa vler ne te gjithe.. Nje person qe I kushton shume rendesi vetes eshte zero po ama zero..!!! Vlersimet duhen marr nga te tjert jo te vlersosh veten..ndersa per Shqipen qe ishte aq rraciste per biseksualet apo gey duhet te ishte ktu ne London dhe te shikonte kudo perfondonte me ato ofendime. Do shkonte direkt nga studio ne burg.. Nk kam asgje personale me SHQIPEN po cdo njeri ne jete ben zgjidhjet e veta ne sjemi askushi te gjykojm asnje.. Per gocat TEA je thjesht nje e mrekullushme.
Phaik 00
Phaik 00 Prije mjesec
mevlani = super idiot
Jillsofly
Jillsofly Prije mjesec
Nuk m'beson kerkush, qe kurgjo nuk kuptova, se secili fol pa nal. 🤣
lal shpellari
lal shpellari Prije mjesec
a eshte ndokush qe ngjon kto dhe her mas here thot pirdh pirdh etjer etjer.
Monica R
Monica R Prije 2 mjeseci
Qa osht me juve...po a nuk esht kjo programi te ket takime te trymshme
Monica R
Monica R Prije 2 mjeseci
Po qa osht kjo teater qe ska ardh ana...kujt pi han 🤣⚠️⚠️
Guana 28
Guana 28 Prije 2 mjeseci
Melisa ka zevendsu Shqipen
Smart Investing
Smart Investing Prije 2 mjeseci
Kjo Melisa me duket mua, apo eshte thuthuqe
Albi ola
Albi ola Prije 2 mjeseci
Un mendoj qe i kam rene ne qafe shm Shqipes
Lek Toma
Lek Toma Prije 2 mjeseci
Kush shan eshte i sham e i shkatruar.
Giorgia Gioel
Giorgia Gioel Prije 2 mjeseci
Per zotin ka qen hera par per mu qe se kam pa takimin tamom nga fillimi deri nfund me vjen zor ahahaha mo takim i sikletshem.kjo sindi po vdes per icik burr.
DËFRIM DYRMISHI
DËFRIM DYRMISHI Prije 2 mjeseci
MEVLANI 👏🏻👏🏻👏🏻
Saraci
Saraci Prije 2 mjeseci
Opo ja jepni njiher fjalen Atij deputetit mbrapa fatjonit se i ngeli dora si nklas tpar, po sa gjynaf po me shum mvjen keq per ato tshpis qe thon ktij lolos ton sja varin fare
Sabit Isakaj
Sabit Isakaj Prije 2 mjeseci
Kjo Ana ka nevoje urgjentisht per Psikolog!
Arti Ak
Arti Ak Prije 2 mjeseci
Jena lodh me kto tipa jepu fjal dhe te tjerve, tjetri la lesht me 🙋🏻‍♂️ gjith emisionin. Shumica shkojn per fam krejt fake.
Bleon Kr
Bleon Kr Prije 2 mjeseci
Poget ja kan nis me jau lu qikave qitash kta 🤪🤪🤪🤪🤪
Qamm Fej
Qamm Fej Prije 2 mjeseci
Zeri i Sindit sikur ka fry balonin me helium !
its_me_brunilda
its_me_brunilda Prije 2 mjeseci
Ana2 aty eshte me e miiiiiraaaa.. O melisa po bie shume poshte o zemeeeer po fillon te mos dish se ku je😂😂🤦🏻‍♀️
Lavdrim Limi
Lavdrim Limi Prije 2 mjeseci
Sindi nga truri shkon shum me Arjonin
Alban Fisniku
Alban Fisniku Prije 2 mjeseci
Kjo melisa u be si shqipja
Klaudio Osmani
Klaudio Osmani Prije 2 mjeseci
Sindi del ne takim me Mevlanin Nderkohe Fatjoni : Sindi ngeli perseri e virgjer ne kte pjes
Alpha Uçk
Alpha Uçk Prije 2 mjeseci
Melisa tipik karakurve. kjo nuk eshte vajze qe shikon karakterin e partnerit por organin gjenital 😅
Egla Kertalli
Egla Kertalli Prije 2 mjeseci
Uaa ça takimi 🤦‍♀️o Fatjon ....sdi ca te them .....ti te le pa fjale me inteligjencen tende ....
Ovveerrr M
Ovveerrr M Prije 2 mjeseci
Ky Mevlani esht idiot komplet 😂 munges respekti totale, tjet Sindi si tjet nuk trajtohet nje femer, arrogant, duke u tall, se di dmth
makeup aesthetic
makeup aesthetic Prije 2 mjeseci
jam e vetmja qe pash pudren tek bluzja mevlanit 😂
elsa elona twins
elsa elona twins Prije 2 mjeseci
Sa mir ja ke bo oj Anna I love you
Lutoo Lutooo
Lutoo Lutooo Prije 2 mjeseci
Mos e detyroni mare djalin,me dasht Anen ai spe don me,kjo Bora sdurohettt
Frida fr
Frida fr Prije 2 mjeseci
Mevlani rri dëgjon debatin e gocave Fatjoni: I like your cut g Mevlan Minuti 26:19 😂
Kristjano Kasa
Kristjano Kasa Prije 2 mjeseci
Akoma se ke par luaneshen e Sindit ti Melvan hahaha 😆
Hamide Govori
Hamide Govori Prije 2 mjeseci
Ana është shumë mirë mos u brengosni hiq Klm 🙏👏
Zef Leka
Zef Leka Prije 2 mjeseci
o fatjon o barbon
Aida a
Aida a Prije 2 mjeseci
Ana dote vi keni shq Dhe dot ju bej nje supriz Ken ta shq.💕❤Ana ❤❤
Dangerous Endri
Dangerous Endri Prije 2 mjeseci
O fatjon je deshtak ne jetë nëse i hedh syte edhe nje here asaj femre
Leni Xhuraj
Leni Xhuraj Prije 2 mjeseci
I madh fare ky andi pz .
Marípaz Monnier
Marípaz Monnier Prije 2 mjeseci
Sa kot kjo Sindi edhe sja u ka haberin hic meshkujve edhe ka pretendime. Nuk din as vet ca kerkon tamam tamam
Nila Marku
Nila Marku Prije 2 mjeseci
Melisa femer shume vulgare
niko necka
niko necka Prije 2 mjeseci
Marisi: nice guys always finish last should've known that
niko necka
niko necka Prije 2 mjeseci
Lale kto komentet mshtojn jeten
Receta nga Amii
Receta nga Amii Prije 2 mjeseci
Qa veshje kjo virgjeresha😂😂😂😂
jessy
jessy Prije 2 mjeseci
Nuk edi pse por dua qe Melissa dhe Fatjoni tjen bashk🥰🥰
Kasper Kasper
Kasper Kasper Prije 2 mjeseci
Shyqyr qe s'qenka Ana sot o zot na rane veshet ne qetesi , femer llapazane nuk i mbyllej goja duke futur nderhyre kudo
nsn eroll
nsn eroll Prije 2 mjeseci
E ana me beartin pse jan ledhatuar ana xheloze 😴😴😒
Mandi Official
Mandi Official Prije 2 mjeseci
Ok ky emision ka shikime po esht nje emision show ja ben mu...
fatma Halili
fatma Halili Prije 2 mjeseci
Fatjoni as nje here se ka pasur Anen ne plan te pare , se kuptoj pse ka ky detyrim ose shpjegim ndaj asaj .Ana vet u fut ne kete mesele deri kur tha do ndyshoj per te 🤦🏻‍♀️
your girl
your girl Prije 2 mjeseci
ajo sindi ecen sikur e ka mren
ledion hoxha
ledion hoxha Prije 2 mjeseci
Iku Fjorela dhe e la pasardhesin,,Mevlani e maroj komplet ata😂😂😂
Resmina Bicaku
Resmina Bicaku Prije 2 mjeseci
Kjo puna e Fatjonit me Anen mduket sikur ata familjet kur djali don diken tjeter ( si ne ket rast melisa ) por familja e Fatjonit nuk e don ( si Arjani , Bora dhe Olsa ) dhe dojn me ja rras Anen 😂
your girl
your girl Prije 2 mjeseci
antipati x10
Ekaterini Papadopoulos
Ekaterini Papadopoulos Prije 2 mjeseci
Sa genjeshtar qe je more Fatjon. Mbete duke e justifikuar veten. Ti u solle njesoj si eshte sjelle Ana ne takimet e saj.
D K
D K Prije 2 mjeseci
po si nuk e sheh veten kjo si Trans duket ‘ i duket vetja kush e di se ca , gjdo sekond nuk di sen tj pos ti prek flokt her para her mbrapa ‘ shikone kur ecen si mashkull malok 😂’qr vk
Mom Of 1
Mom Of 1 Prije 2 mjeseci
Une mendoj se Ana 2 ju kthye Melises sepse u be xheloze per te.Ngaqe ne episodin e kaluar,Andi tha”Me pelqevi Melisa se tha qe nuk u ndje mire” dhe hoqi “dore” nga deklarata qe kishte bere per te mos dale kurre me Melisen 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤔🤔
Eridiol Kaja
Eridiol Kaja Prije 2 mjeseci
Katunari me komplet sportiv ajo me mini , e qj
sabina hema
sabina hema Prije 2 mjeseci
Pse te martuar ishin ATO,po ja futi kot spinaqi😂😂😂
Brikens Shpuza
Brikens Shpuza Prije 2 mjeseci
O mevlan nqs do te suprizosh nje femer puthe pa e pytur ajo eshte e bukura po ske faj se je nga kavaja 😂😂😂
mxc vargas
mxc vargas Prije 2 mjeseci
Bertet ana bertet melisa Kujt tja haj cicat tpares
Ester TV
Ester TV Prije 2 mjeseci
kjo ana 2 ca i ka kto sy kshu si qorre
blero vrapi
blero vrapi Prije 2 mjeseci
Ky qenka i virgjer pervete 😂 a kerkohet puthja m 😂 hiqeni nga programi 🤦🏻‍♂️😂😂
AlienaKiki
AlienaKiki Prije 2 mjeseci
ky Mevlani is the most annoying man qe kam pare ndonjehere. sa rob i bezdisshem o zot. jo se e kam qef Sindin shume, por goca e shkrete s'ka faj.
ali ali
ali ali Prije 2 mjeseci
Pse mungon Arbri krejt iki nga emisjon krkush nuk jep sjarim se u inik djemt
Agan
Agan Prije 2 mjeseci
Sna duhet ana më se e pam t gjith qe ka lidhje me Kengtarin Bardhi
Resi Koleci
Resi Koleci Prije 2 mjeseci
Sindi :O vlla i dashur Andi : he moj kunat nxire luanin 😂😂😂😂
Jehona Asani
Jehona Asani Prije 2 mjeseci
Melisa a eshef veten e shemtuar edhe cfar lekure tbajatshme ka , se mo qe vun per vemenjde e kuptum melisa debato pak me tru 🖕 Ana 2 bravo👏
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Prije 2 mjeseci
Fatjon mos u bej budalla mos i degjo bora dhe arjani na plasi ne se u merzit ana gomarja ti han mutin melisja esht me e mira je vajza me e ira ashtu si te shajn ty borasi shan arjanin nuk u sha vetem milisa
Gatime Shtepie
Gatime Shtepie Prije 2 mjeseci
Melisa nuk behesh e mire duke ofenduar mevlanin se hedh posht dhe fjalet e tua qe ia kalove shum mire.Ose behu e sinqert trego qe vdes per fatjonin dhe kaq
Vlera Salihu
Vlera Salihu Prije 2 mjeseci
Mevlani:je icik e vogel o jet
Emanuel Hoxholli
Emanuel Hoxholli Prije 2 mjeseci
Je i madh mevlan
alb alb
alb alb Prije 2 mjeseci
kjo ana 2 asht super pjeshk se di a keni verejt
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce Prije 2 mjeseci
O fatjon mose
Linda Vlore
Linda Vlore Prije 2 mjeseci
Vdiqa jo vetem qesh po shkrihem me lote me te madhee a rofshi ju per kaq gallate... Sindi ja fute bkr mevlanit... Ja fute kembet ne nje kepuc.. 😉 Nuk me plq qe ai tha e mbyllim takimin...
Martina Cerrato
Martina Cerrato Prije 2 mjeseci
MEVLAN.....JE....NJISH....
Me Myself
Me Myself Prije 2 mjeseci
Po kjo "virgjeresha" cdo mes programi???
Gatime Shtepie
Gatime Shtepie Prije 2 mjeseci
Ana e kuptoi qe se donte askush prandaj ka ikur .
Kungulli Ana
Kungulli Ana Prije 2 mjeseci
Kethehu Luaneshe... Lere Luanin te mirret me macet 😂😂Me Pyken Me mire..
Valbona Kurti
Valbona Kurti Prije 2 mjeseci
Getat e Sindit kur ishte te takimi , aq te bardha si getat e gjysesh time. Mevlani eshte kaq komik ne takim, sa Nese nuk e zgjedh asnje nga gocat ne takim. Vetem per audience dil ti Bora ose Olsa qe te keni shikueshmeri 😂😂😂
Dea Dea
Dea Dea Prije 2 mjeseci
ateher miq derisa ti vijn valet sindit javen tjeter shkojm ne publicitet
Anesa Sulejmani
Anesa Sulejmani Prije 2 mjeseci
O ana mos u deshpro vazhdo te jesh e fort siq ke qen deri tani kurse fation ti je njeriu me i keq qe kam par postojeni ne monitor kete le ta shoh ana e fort dhe fationi i keq ju lutem postojeni anaaaaaaaaaa😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘💖💖💖💖💖💖
Bleona Ahmeti
Bleona Ahmeti Prije 2 mjeseci
Ket melisen dua ta vras SA shom ja kom inat ore
Desiana Gjozi
Desiana Gjozi Prije 2 mjeseci
H
Dea Dea
Dea Dea Prije 2 mjeseci
Nderkoh sindit i kujtohet mbas nje jave qe mevlani dje talli lesht me te se sindit i vijn valet me vones
Arlinda Tahiri
Arlinda Tahiri Prije 2 mjeseci
Andi secilen vajzë që del me Mevlanin automatikisht e ka kunatë. Qdo Mevlan dhe Emin kan nevojë për një Andi 👥👤 I love their friendship, edhe është ndër arsyet kryesore pse e shoh përputhen.
Porsche Panamera Sport Turismo 4S - Jura se fura
17:48
Brak na nevidjeno: Morbidna alternativka i bivsi kriminalac
59:08
E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen
53:15
Top Channel Albania
Pregleda 1,8 mil.
Të papriturat e takimit mes Anës dhe Fationit - Përputhen
47:20
Porsche Panamera Sport Turismo 4S - Jura se fura
17:48
Brak na nevidjeno: Morbidna alternativka i bivsi kriminalac
59:08
Little Sister Refuses To Get A Job
10:20
SSSniperWolf
Pregleda 2,4 mil.
Dustin Poirier KOs Conor McGregor to wins the Rematch
3:00
Among Us in HD (Part 59) LEGOS #Shorts
0:19
Jake Fellman
Pregleda 36 mil.
Sen Çal Kapımı 28. Bölüm
2:22:32
Sen Çal Kapımı
Pregleda 2,2 mil.